O nas

Firma FSD odwierty specjalizuje się w realizacjach dolnego źródła pomp ciepła. Wykonujemy najefektywniejszą formę odwiertów, czyli głębokie odwierty pionowe pod pompy ciepła Nasze wykwalifikowane brygady zrealizowały już niezliczoną ilość inwestycji o różnorakim stopniu skomplikowania.

Głównym obszarem naszej działalności jest woj. pomorskie – głównie Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), woj. zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, wielkopolskie i warmińsko-mazurskie. Wiele zleceń realizujemy jednak również na terenie całego kraju, a także za granicą.

Dzięki bogatemu doświadczeniu oraz zapleczu technicznemu nie mamy problemów z realizacją jakichkolwiek zleceń.

Nasza wiertnica posiada system zamkniętego obiegu płuczki co pozwala na wykonanie odwiertów na zagospodarowanej już działce bez ryzyka zniszczenia istniejących drzew inny roślin.

Zajmujemy się wykonywaniem odwiertów pionowych dla dolnych źródeł pomp ciepła. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn wiertniczych , które dzięki swoim małym gabarytom są w stanie wjechać na praktycznie każdą działkę na którą możliwy jest wjazd samochodem osobowym. Jesteśmy przygotowani do wiercenia otworów do głębokość 150 m.

Odwierty pod pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością. Wiele osób docenia ekologiczny charakter tego źródła ogrzewania, bez emisji żadnych szkodliwych substancji. Dzięki temu często jest to inwestycja dofinansowywana i preferowana przez gminy. Dodatkowo nie bez znaczenia jest fakt iż jest to forma ogrzewania elektrycznego, nie wymagająca żadnych dodatkowych mediów.